Kongresy a konference

 

Nabízíme zrekonstruované, klimatizované a moderně vybavené multifunkční prostory. 

Nabízíme 6 sálů o celkové kapacitě 530 osob s možností přímého propojení sálů o rozloze 377ma 197m2, které jsou vybavené veškerou kongresovou technikou a dají se optimálně využívat pro společenské, kulturní, firemní i soukromé akce typu rodinné oslavy, promoce, srazy abiturientů, firemní setkání či prezentace, výstavy, sympozia, konference, rauty, bankety apos., včetně doprovodného programu.

Ke každé akci Vám přidělíme profesionálně vyškoelný personál v čele s manažerem, který bude garantem Vaší akce.

Prosíme, neváhejte se na nás obrátit na konference@cpihotels.com pro obdržení individuální cenové nabídky.

Specifikace konferenčích sálů

Využití sálů

Možnost přímého propojení sálů v obou podlažích.

Cena pronájmu závisí na počtu hodin a objemu objednaných gastronomických služeb.

Prosíme, neváhejte se na nás obrátit na konference@cpihotels.com

pro obdržení individuální cenové nabídky.

 

Technické vybavení

Technické zajištění akcí je nedílnou součástí námi poskytovaných služeb. Podle vašich konkrétních potřeb vám pronajmeme techniku pro zajištění konference, prezentace, školení, společenské akce, výstavy apod., dále zajistíme její instalaci a bezproblémový provoz po dobu konání akce. Pro každou akci vám připravíme podrobný rozpočet na technické zajištění. V těchto rozpočtech zohledníme slevu při objednávce většího množství techniky nebo při objednávce pronájmu na více dnů.

 


Sál A

Sál A

Sál A je vhodný pro menší konference, či školení. Je obzvláště oblíbený při akcích vyžadujících dobrou viditelnost na plátno projektoru z důvodu minimálního přístupu denního světla. Nachází se v přízemí hotelu s možností bezbariérového přístupu. Kapacita do 50 osob. Výměra 77 m2

 

 

Sál B

Sál B

Atriový strop klimatizovaného sálu nabízí jedinečnou možnost příjemně strávených chvil. Nachází se v přízemí hotelu o výměře 100 m2
 
 
 

Sál C

Sál C

Největší samostatný prostor s přímým vstupem z hotelové haly. Hojně využíván pro větší semináře, přednášky nebo firemní večírky. Výměra 200 m2.
 
 

Sál D - Lobby Bar

Lobby lunch bar

Nabízí bohatou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů včetně míchaných koktejlů, odrůdových a ročníkových vín a značkových doutníků. Kapacita do 60 osob. 

 

 

Sál E

Sál E

Vista Floor (9. patro) - vybízí k uspořádání firemních i soukromých akcí. Nabízí špičkové technické vybavení, moderní prostředí a díky své poloze i výhled na celé město. Pro občerstvení během seminářů možno využívat předsálí.
 
 

Sál F

Sál F

Vista Floor (kongresové 9. patro) - toto podlaží vybízí k uspořádání kvalitních firemních i soukromých akcí.
 
 

Sál G

 

Sál G

Tento prostor je možno využívat samostatně nebo v kombinaci se sousedícím sálem F (propojení posuvnou stěnou).
 
 

Plzeňská Pivnice Na Pražačce

Banketní služby a catering

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem na gastronomické zázemí pro Vaši událost, ať už v prostorách našeho hotelu, či přímo u Vás. 

 

 

Konferenční technika

Konferenční technika

Nabídka technického vybavení sálů.

 

 

Rezervace ubytování

Aktuality

Aktualita 04.04.2017

Vážení zákazníci, z provozních důvodů do odvolání nevaříme. Můžete využít náhradní jednu z restaurací v docházkové vzdálenosti hotelu a to především Restauraci Benada v Clarion Congress Ho ...

všechny aktuality

Rychlý kontakt

HOTEL VLADIMIR ***
Masarykova 36
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika
Zobrazit na mapách google
frame-scrollup